שיווק בדיגיטל

24 Oct,2021

שהחיינו וקיימנו והגיענו לזמן הזה!

כשעלינו לאוויר עם אתר הצרכנות הראשון מסוגו במגזר החרדי "דוסיז צרכנות", לפני כשנה, היו כאלה שהרימו גבה

כשעלינו לאוויר עם אתר הצרכנות הראשון מסוגו במגזר החרדי "דוסיז צרכנות", לפני כשנה, היו כאלה שהרימו גבה. דווקא החברות הגדולות במשק ראו את הפוטנציאל והתחברו לרעיון, הם היו אלה שזיהו את ההזדמנות והן צועדות איתנו כבר מעל שנה ב"ה. 

כיום, לאחר כשנה שחלפה, מספר שבועות לפני חג הפסח, אנחנו משיקים בס"ד את הצעד הבא במיזם מתוך הודאה לבורא עולם, בהתרגשות ובשמחה רבה, מתוך הבנה מקצועית והיכרות עמוקה עם תחום העסקים המקומיים.

"ברוכים הבאים ל - דוסיז צרכנות מקומית!"

"דוסיז צרכנות מקומית" הינה פלטפורמה של אתרים מקומיים לערים החרדית, ירושלים, ביתר עילית, בית שמש, בני ברק, אלעד, ואשדוד. רשת האתרים "דוסיז צרכנות מקומית" מביאה את חדשות הצרכנות המקומית לתושבי הערים החרדיות ברזולוציה של עסקים מקומיים ורשתות הפעילות בערים החרדיות.

האפשרות לגעת בצרכן המקומי בצורה ממוקדת וישירה, לתקשר לו את העסקים המקומיים, ליידע אותו על מבצעים חמים וכל זה בפלטפורמה מקומית שמביאה לו גם את החדשות המקומיות, עדכונים עירוניים באמצעות שיתוף עם העיריה ועם הרשות המקומית, כל אלו יחד מביאים לצרכן אתר שמדבר אליו בגובה העיניים, אתר שמרכז לו את כל מה שמעניין אותו ובאמצעותו הוא נחשף לכל מה שקורה בסביבה הקרובה אליו.

"הכירו את ארגז הכלים הדיגיטלי לעסק המקומי!"

אין ספק כי אחד האתגרים הגדולים ביותר כיום לעסקים מקומיים, ועל אחת כמה וכמה לעסקים מקומיים בערים החרדיות, הוא ההתמודדות עם אמצעי הפרסום והכלים השיווקיים הדיגיטליים השונים, מכל זווית שלא נסתכל על הנושא הוא מאתגר. 

"ארגז הכלים הדיגיטלי לעסק המקומי" של דוסיז צרכנות מאפשר לבעל העסק המקומי להנות ולהתמודד עם כל האתגרים שהתחום הזה מציב בפניו, בהשקעה רבה מאוד, הן של תכנון וחשיבה והן של משאבים רבים, בנינו חבילת דיגיטל מותאמת לעסק המקומי, חבילת הדיגיטל של דוסיז צרכנות לעסק המקומי כוללת אתר אינטרנט לעסק המקומי, הרשמה והרחבת מועדון לקוחות, חבילת הודעות SMS, חבילת מיילים למשלוח למאגר הלקוחות, כתבות באתר המקומי ולצד אלה קו טלפון ייעודי להעלאת מבצעים "קו המבצעים של דוסיז צרכנות", חבילת הדיגיטל הזו מוצעת לעסקים המקומיים במחיר אטרקטיבי במיוחד כשלצד כל זה מקבל העסק המקומי ליווי מקצועי והדרכה צמודה לתפעול ארגז הכלים הדיגיטלי.

הבעת האמון וההתלהבות של העסקים המקומיים בביתר עילית בה אנו משיקים את המהלך, מעודדת אותנו וממחישה עד כמה המוצר והשירותים הנלווים שאנו מציעים, הינם אטרקטיביים ונצרכים לעסקים המקומיים. זו ההזדמנות להביע בפניהם את הערכתינו על האמון ושיתוף הפעולה!

"לא יוצאים לקניות לפני שנכנסים לדוסיז צרכנות"

אז מהיום, לפני שאתם יוצאים לסבב קניות בעיר, כנסו ל"דוסיז צרכנות מקומית - ביתר עילית" תתעדכנו במבצעים, בחדשות הצרכניות, בעסקים החדשים ותתחילו לקנות חכם!

 

אהבת?

(0) תגובות

כתיבת תגובה