חשוב לדעת

24 Oct,2021

קניות לחגים עושים בעיר!

עושים קניות לחגים? היום כבר כולם יודעים – אין צורך לצאת מביתר עילית • אלו הסיבות


אנו עומדים ימים ספורים לפני ראש השנה והקניות בעיצומן. דווקא בימים אלו חשוב לזכור, אין שום סיבה לצאת מהעיר כדי לעשות קניות לחג.

דוסיז צרכנות עם כל הסיבות למה לקנות בעיר ביתר:

◘ העצמת העסקים העירוניים

ככל שאנו נקנה יותר ברחבי העיר – כך נחזק ונעצים את בעלי העסקים המקומיים ונגרום לעוד חנויות להתווסף לעיר. ככל שנגרום יחד לעוד חנויות לפתוח סניף אצלנו – כך ניצור תחרות ואנחנו – הלקוחות – רק נרוויח מזה.

המגוון

עם המגוון הרחב שיש היום, בסייעתא דשמייא, בעיר ביתר, אין שום סיבה לצאת מהעיר לקניות. יש לנו הכל, ב"ה. חנויות אוכל לרוב, משקפיים, נעליים, בגדים לכל המשפחה, מתנות, אביזרים, רהיטים, פלאפונים ועוד.

העיר התברכה בשנים האחרונות בעוד עשרות עסקים שהצטרפו והביאו תמהיל רחב ונכון של חנויות שתורמות לצרכנות הפורה של העיר.

◘ המבצעים המשתלמים

במיוחד בתקופה הזאת, מגוון רחב של עסקים עושים מבצעים נרחבים על מגוון מוצרים. אין צורך לנסוע מחוד לעיר לחפש את הזול והטוב. הכל נמצא כבר כאן קרוב לבית.

איכותי ובמחיר אטרקטיבי.

◘ "מבצע קבלה"

בימים אלו מתקיים מבצע מיוחד של דוסיז צרכנות בשיתוף נרחב של עסקים מקומיים. קונים, מצלמים את קבלת הקניה ושולחים למערכת דוסיז. בין המשתתפים מוגרל מדי יום החזר קניה.

לכל פרטי המבצע הענק >> לחצו כאן <<

"זו הייתה שנה של פריחה אדירה", אומרים בהנהלת דוסיז צרכנות מקומית ביתר עילית, "שנה שהתחלנו עם מגוון רחב של עסקים והמשכנו עם עוד ועוד חדשים שהצטרפו לעיר והביאו עוד נופח של צרכנות ונוחות לטובת הלוקחות. זו הייתה שנה של פריחה גם מבחינת פרסום בדיגטל, כאשר בעלי העסקים יודעים שהדרך הכי טובה להגיע, כיום, ללקוחותיהם, היא דרך הדיגיטל המקומי. גאים להיות החלוצים שמנגישים את אפשרות הזאת לבעלי העסקים וגאים לאפשר ללקוחות להתעדכן מדי יום במבצעים הכי שווים ובהטבות הכי משתלמות.

"לעוד שנה פורייה ומוצלחת". מאחלים בדוסיז צרכנות.

תושבי ביתר – קונים בביתר!

אהבת?

(0) תגובות

כתיבת תגובה