יצאנו לבדוק

24 Oct,2021

רוצה לשבת עם חבר לצ'ולנט? מי משלם? השבוע אתם מוזמנים לצ'ולנט על חשבון דוסיז צרכנות!

מה גורם לצולנ'ט להיות כה אהוב עלינו וכמה חנויות כאלה יש בביתר? • וגם: עשרה ראשונים שמגיעים לחנות מקבלים צולנ'ט בחינם!


לא משנה איך אתה קורא לזה, צונ'ט, צולנע'ט או חמין – מדובר בתופעה שהולכת ומתרחבת מדי שבוע. עשרות צונ'טיות נפתחות ברחבי הארץ מידי ליל שישי (יום חמישי בלילה) – ולא רק – אותם גודשים עשרות בחורי ישיבות, זוגות צעירים וחברים שיושבים לשיחה עמוקה על כל נושא שרק חשבתם עליו.

אי אפשר לסקר את נושא הצרכנות בעיר ביתר עילית בלי להקדיש מקום נרחב לתופעה שכובשת את העיר בסערה.

אבל לפני הכל – הטבה בלעדית לקוראי דוסיז צרכנות: חנויות הצולנ'ט טועמיה ו'ליל שישי' במבצע ענק: עשרה הראשונים שמגיעים לאחת מהחנויות ואומרים שהם הגיעו מ"דוסיז צרכנות" מקבלים צולנ'ט בשרי משובח ופיקנטי – ללא עלות!

כתובת טועמייה: המגיד ממעזריטש 27. כתובת ליל שישי: מוצפי 44

◘ התופעה

אחת לתקופה נפתחת עוד צונ'טיה בעיר – בנוסף לרבות הקימות ברחבי העיר, הן בחנויות, דירות ואפילו בכניסה למקוואות – ונוחלת הצלחה. אם תעברו בעיר ב'ליל שישי', כבר בשעות המקודמות של הלילה, רוב רובם של סירי הצונ'ט יהיו ריקים. הכל מתחסל. אנשים צובאים על החנויות ואם בעל העסק לא מתארגן מראש על כמות נכבדת של צונ'ט מהביל – הכל מתחסל במהירות.

ישנם למעלה מ-7 סוגים איך להכין חמין, כאשר הבולטים הינם: פיקנטי, מרוקאי, עם חיטה, פפריקה, ממולא אורז ועוד. יש מגוון רחב של סוגים וסגנונות מכל העדות והחגים איך להכין צולנ'ט. אגב, לא פלא שזהו המאכל האהוב על היהודים. יש כל כך הרבה דרכים להכין אותו וממילא כולם יאהבו אותו בצורה כזו או אחרת...

הצולנ'ט מתבשל בבישול ארוך ואיטי. הארומה מתפשטת על כל פני החדר והחום עוטף אותך בעת אכילתו. ברור איפה מדוע בחורי הישיבות וכל המי ומי אוהבים אותו – זהו התבשיל האידיאלי להתיישב סביבו לשיחת עומק על מנת להרכיב ממשלות, לפרק אותם ולהרכיב שוב...


התמונה באדיבות חנות מעדני הכיכר הממוקמת בכיכר העיר

אין זמן יותר אידיאלי מ'ליל שישי' כדי לעשות סיבוב בצונטיות ברחבי העיר ולראות ידעונים ואנשי תקשורת המתיישבים לשיחת "פרלמנט" חגיגית סביב צולנ'ט וקוגל טוב.

אצלנו בעיר ביתר יש למעלה מארבעים מקומת בהם ניתן לקנות צולנ'ט לשבת או ליל שישי. חלקם הינם חנויות שנפתחות במיוחד רק ב'ליל שישי'. בשאר השבוע המקום משמש כאולם אירועים או דירת מגורים או אפילו.. עומד ריק.

השבוע נציג לפניכם את החנויות שמציעות מבצעים מיוחדים על הצנולנ'ט שהם מוכרים. אם יש לכם גם חנות משלכם שאתם רוצים שאנו נכניס בכתבה הבאה שלנו – שלחו לנו למייל: ‏‪moti@dosiz.co.il

ובלנ"ד נכניס אתכם בשבוע הבא. ספרו לנו גם על מבצעים מיוחדים שאתם עושים או מתכון מיוחד שיש לכם להכנת צולנ'ט טעים במיוחד.

◘ מבצעי השבוע של הצונ'טיות בעיר:

צולנ'ט מעדני הלב ברח' רוזין במבצע: חצי ק"ג בשרי ב-20 ₪, חצי ק"ג פרווה ב-10 ₪.

צולנ'ט הפינה של אביתר ברח' רמב"ן 1 במבצע: בקניית צונ'ט קבלו פחית מתנה.

אהבת?

(0) תגובות

כתיבת תגובה