שיווק בדיגיטל

24 Oct,2021

מסורת: ביתרלנד - פארק הילדים של ביתר בבין הזמנים

זו השנה התשיעית שפארק השעשועים יוקם לילדי העיר ביתר • אלו מתקנים יהיו ואיך ניתן להירשם? • דוסיז צרכנות עם כל הפרטים

◘ הפארק שכולם מחכים לו

כמיטב המסורת: הלונה-פארק הענק שכל ילדי ביתר עילית מחכים לו, 'ביתרלנד' יוצא לדרך, זו השנה התשיעית. לדוסיז צרכנות נודע כי בימים הקרובים יתחילו צוותי ההפקה שמפעילה את המתחם מהשנה הראשונה, להקים את מתחם הלונה-פארק הענקי בלב העיר, שיפעל בשבוע הראשון של 'בין הזמנים', כאשר עשרות אלפי ילדי העיר יוכלו להנות מהמתקנים.

כל ילדי העיר שירשמו מראש יוכלו להשתתף בפארק - ללא תשלום.

◘ עניין של מסורת

'ביתרלנד' החל לפני כתשע שנים, כאשר ביוזמת רה"ע מאיר רובינשטיין הוקם בתקופת 'בין הזמנים' לונה פארק עם שלל אטרקציות, לטובת ילדי העיר. המיזם שהחל כלונה פארק קטן יחסית, הפך עם השנים לפרויקט שנתי שכל ילד ביתרי ממתין לו בציפייה. עוד ועוד מתקנים נוספו עם השנים והפכו את 'ביתרלנד' לפרויקט עצום שמביא שמחה אדירה לילדי העיר בימי 'בין הזמנים'.


◘ מה יהיה השנה?

בחודשים האחרונים עמלו אנשי חברת 'אפקט', שמפעילה מטעם העירייה את המיזם בשמונה השנים האחרונות, כדי להביא תוכניות חדשות ומגוונות, אטרקציות שכמותן עוד לא היו ושלל חידושים ללונה פארק רחב הידיים.

ביתרלנד יפעל במתחם העירוני שמאחורי האודיטוריום ברחוב ברסלב, כאשר גם באודיטוריום צפויים להתקיים מופעים מיוחדים.

◘ איך נרשמים?

ההרשמה לתושבי העיר תחל בימים הקרובים, באופן מקוון דרך הטלפון, ולאחר הרישום, כל משפחה תקבל לביתה את צמידי הכניסה לביתרלנד, כמיטב המסורת.

ביום ב', י"א אב, יתחיל 'ביתרלנד' לפעול, והוא יסתיים ביום ה', י"ד אב. יום מיוחד יוקדש לטובת ילדי החינוך המיוחד ולילדי צמי"ד (צרכים מיוחדים), כדי שיוכלו גם כן להנות מהחוויה הכי ביתרית שיש.

ראש העיר הרב מאיר רובינשטיין בשיחה לדוסיז צרכנות: "אני מברך את צוותי ההפקה על פועלם לטובת ילדי ביתר. כל ילד ביתרי ממתין כל השנה ל'ביתרלנד', שהוא מהמיזמים החשובים והטובים שיש בעירנו. גם השנה נשמח יחד עם רבבות הילדים, בימי 'בין הזמנים', כדי לאגור כוחות מחודשים לקראת שנת הלימודים תשפ"ג".

להרשמה חייגו: 039411600

אהבת?

(0) תגובות

כתיבת תגובה