• 0
  • 0

היום - מתרחבים ומכפילים: 25% לרגל פתיחת חנות חדשה

הקוביה 2022/09/11

לרגל פתיחת סניף חדש בבית שמש, חנות הרהיטים הוותיקה בביתר במצעים חגיגיים • וגם: כמה טיפים לבחור רהיטים בצורה הכי נכונה וחכמה

לקראת פתיחת החנות החדשה של הקובייה היום (רביעי) בעיר בית שמש, יוצאת רשת הקובייה במבצעי ענק בחנות בעיר ביתר עילית: 25% הנחה על חדרי ילדים, חדרי שינה וארונות ספרים. הכל לפי תקנון החנות, שאל את המוכר במקום על המבצע.

רשת הקובייה הינם מומחים לריהוט והוותיקים ביותר בביתר עילית. במקום אולם תצוגה נרחב עם מגוון גדול של דגמים וצבעים להתאמה אישית לבית שלכם.

אחרי שנים בביתר, הגיע הזמן להתרחב: אחרי עבודה מאומצת והשקעה רבה, היום, רביעי, י"א אלול, בשעה 19:00 בערב תתקיים הפתיחה החגיגית של סניף הקובייה בבית שמש. החנות החדשה נמצאת ברחוב שדרות האמוראים 67.


הסניף עם תצוגה נרחבת של ארונות ספרים, מיטות, חדרי ילדים וחדרי שינה.

מה חשוב לשים לב שבאים לקנית רהיטים לרגל השנה החדשה?

"ראשית יש לבוא מוכנים עם התקציב", עונים בהנהלת החנות, "כאשר אתם יודעים כמה כסף אתם מקצים לקניה – קל יותר לבחור דברים, כאשר אפשר לפעמים לחרוג מעט מהתקציב שקבעתם.

"בנוסף, יש לשים את הדעת על הגודל. האם זה באמת מה שאנחנו צריכים. האם ואיפה זה נכנס בתוך הבית שלנו. בין אם מדובר על ארון ספרים ובין אם על מיטת ילדים.

"דבר שלישי שחשוב לשים לב אליו - ולכן יש לנו יועצות עיצוב בחנות - זה האם זה משתלב עם שאר הרהיטים של הבית. האם זה מתאים לא רק מבחינת הגודל אלא – הסגנון של הבית שלנו.


"ואל תוותרו על החלום. כאשר אתם קונים משהו חדש אתם רוצים שהוא יהיה כמו שחלמתם עליו. נסו להתאים את הרהיט כמה שיותר למה שאתם באמת רוצים. צוות החנות כאן כדי לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה ביותר עבורכם".

"לרגל התרחבות עם סניף חדש אנחנו יוצאים במצבע חגיגי", אומרים לסיום בהנהלת הקובייה. "בטח עכשיו שמגיעים החגים – זהו זמן טוב להתחדש עם רהיטים הכי משובחים בשוק כאשר הכל באיכות וברמת שירות גבוהה".

כתובתנו בביתר: קדושת לוי 47 ביתר עילית

טלפון: 026647070